Elmech-Dźwig s.c.
56 lat tradycji, pewności i zaufania

Jesteśmy jedną z najstarszych firm na polskim rynku urządzeń dźwignicowych.Nad funkcjonującym od 1962 r. przedsięwzięciem czuwa obecnie trzecie już pokolenie "dźwigowców".

Nasza dewiza to: Tradycja - Pewność - Zaufanie.

Zakres naszej działalności obejmuje montaż, demontaż, naprawę, modernizację oraz konserwację wszelkich urządzeń, które podnoszą do góry i opuszczają na dół. Prowadzone przez nas prace spełniają wymagania m.in.: dyrektyw Unii Europejskiej, Kodeksu Cywilnego, Polskich Norm, ustawy z dnia 21.12.2000 r. o dozorze technicznym, rozporządzeń wykonawczych.
Świadczymy usługi szerokiej grupie Klientów - od spółdzielczości mieszkaniowej i osoby prywatne, poprzez instytucje publiczne, po strategiczne zakłady przemysłowe i biznes.

Zasięg działania firmy to obszar centralnej Polski. Działamy głównie ne terenie województw: łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Dysponujemy doświadczoną i mobilną kadrą techniczną. Celem usprawnienia dojazdu do Klienta, rozlokowaliśmy ekipy konserwatorskie w kilku warsztatach dyżurnych.

Większość obsługiwanych przez nas dźwigów osobowych wyposażyliśmy w system auto-powiadamiania o awariach.

Zapewniamy nowoczesne, największe w regionie zaplecze remontowo-magazynowe         i park maszynowy, gwarantujące właściwy nadzór nad powierzonymi nam urządzeniami.

Oferujemy konsulting i pomoc tym wszystkim, którzy dopiero myślą o zainstalowaniu urządzenia dźwignicowego. Inwestora przeprowadzimy bezpiecznie i rozsądnie przez gąszcz ofert oraz przepisów technicznych, budowlanych, energetycznych...

Zrealizujemy każdego rodzaju inwestycję - od pomysłu do działającego, bezpiecznego urządzenia.

Naszym atutem jest kompleksowa obsługa Klienta, w tym prowadzenie Jego spraw technicznych, nadzorczych, organizacyjnych, prawnych oraz reprezentacja przed organami dozoru technicznego.

Zapewniamy serwis

Prowadzimy całodobowe pogotowie dźwigowe
Wykonujemy pomiary elektryczne. Pomagamy w poprawie energooszczędności pracy urządzeń.

Należymy do elitarnej grupy eksperckiej zajmującej się sznurowniami teatralnymi. Zaufanie instytucji kultury jest wyróżnieniem, lecz przede wszystkim odpowiedzialnością. Realizujemy wymagania techniczne rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 15.09.2010 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy organizacji i realizacji widowisk.

Stale uczestniczymy w technicznym dyskursie naukowym. Nasi eksperci publikują w branżowych periodykach oraz współpracują z cenionymi wydawnictwami technicznymi.

Od ponad pół wieku współtworzymy Lokalną Społeczność             i jesteśmy ważnym jej elementem. Sukcesywnie łączymy doświadczenie z nowoczesnością. Jesteśmy niezależni.

Stosujemy procedury proekologiczne.
Copyright ©2016 Elmech-Dźwig s.c., All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 1296